8.8 inch 1280×320

| paneeli Malli | 8.8 inch 1280×320 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| 8.8 inch 1280×320 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 216.96×54.24 mm |
| ääriviivat | 230.5×70.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Giantplus 8.8 inch 1280×320: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus 8.8 inch 1280×320 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus 8.8 inch 1280×320: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus 8.8 inch 1280×320: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus 8.8 inch 1280×320-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus 8.8 inch 1280×320 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus 8.8 inch 1280×320: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus 8.8 inch 1280×320: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus 8.8 inch 1280×320-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "8.8 inch 1280×320"
- Giantplus 8.8 inch 1280×320
- 8.8 inch 1280×320-lomake
- 8.8 inch 1280×320-kuva
- 8.8 inch 1280×320 hinta
- 8.8 inch 1280×320-jakelija

